приколи з тваринами

Відео приколи з тваринами

31.05.2015

Відео приколи з тваринами

У світі існує всього декілька речей, здатних викликати у людини щиру посмішку і справжні емоції, а також змусити посміятися і підняти настрій на цілий день. Перегляд відео-приколів з тваринами у головній ролі допоможуть налаштуватися на позитив і підняти настрій кожному.

Самі смішні відео приколи з тваринами – як правило, з’являються в людних місцях – це магазини, вокзали, площі, громадський транспорт і мережі швидкого харчування. Закономірність установки відеоекранів з такими роликами пояснюється в першу чергу тим, що б люди в повсякденних справах і турботах могли відключити свою увагу від справ і поглянути на світ іншими очима, завдяки веселим вчинків тварин. Подібні ролики покликані розвантажити людини і подивитися на тварин з різних сторін і в першу чергу звичайно з кумедною, і не приймає, здавалося б, для тваринного обстановки і ситуації.

В основному сюжет знімає господар свого улюбленця в домашніх умовах, який потрапляє в безглузду ситуацію. По своїй суті кожна тварина – це дике і лісове створіння, з яким ніяк не складається образ домашнього затишку і навіть найнебезпечніші і грізні тварини представляються нам милими і беззахисними, що викликає ще більше посмішок та позитиву у людини. Цар всіх звірів постає перед глядачами м’яким і чуттєвим істотою, неповороткі ведмеді виявляються справжніми танцюристами, змії, беззаперечно (якщо можна застосувати до них такий термін) слухають свого дресирувальника. Все це створює ілюзію гармонії зі світом, природою і якоїсь космічної зв’язку людини з твариною.

Приколи про тварин головним чином покликані для того, щоб діти і навіть дорослі могли проявити щирі почуття і від душі повеселитися. Лідируючі позиції роликів з тваринами залишаються у самих одомашнених наших улюбленців – це кішок і собак. Адже найчастіше вони потрапляють в найбезглуздіші і смішні ситуації: стрибають на голову господарів, роняють і ламають цінні речі, грають з їжею і навіть танцюють і співають під музику. А самі кумедні випадки відбуваються в момент, коли домашній улюбленець стикається з представниками флори і найменшими видами фауни – комахами.

Рейтинг популярності роликів не знижується і з тими тваринами, які здійснюють не лише якісь веселі вчинки, але головним чином ті, сюжет яких входить озвучення картинки людським голосом. Не втратили вони своєї актуальності ще з часів появи деяких веселих передач про тварин на російському телебаченні, таких як «мої домашні улюбленці» і «Сам собі режисер», де головним фактором успіху їх шоу були відзняті людиною відео своїх тварин. Наприклад, за океаном і в багатьох європейських країнах всі рекорди по популярності ТВ шоу беруть подібного роду передачі, це говорить про те, що люди, де б вони не перебували і в яких умовах б не жили, жодна людина не може залишитися байдужими до забавним вчинків братів наших менших.

Короткий опис статті: приколи з тваринами

Джерело: Відео приколи з тваринами — ZooKing.Uk

Також ви можете прочитати