Різне

Відеохостинг youtube. Реєстрація youtube безкоштовно. . Melichaev.

27.06.2016

Популярний відеохостинг YouTube

І це знову я! Привіт, Друзі! Тема сьогоднішньої статті – відео онлайн. Поговоримо трохи про відеохостингу Youtube (YouTube). Youtube – найпопулярніше сховище відеороликів. Стоїть на другому місці за відвідуваністю після пошуковиків. Це потужно! Звідси простий висновок – люди люблять дивитися відео Відеохостинг youtube. Реєстрація youtube безкоштовно. . Melichaev.
Ви, напевно, не виняток?!

Скажіть мені, а як ви дивитеся відео? На яких сайтах? Чи користуєтеся Youtube? Що найчастіше дивитесь? Напевно, вводите в яндекс запит типу – «ютуб приколи дивитися » Відеохостинг youtube. Реєстрація youtube безкоштовно. . Melichaev.
Відповідайте мені в коментарях.

Хочу розповісти про величезні можливості цього сервісу для нас з вами. Якщо ви до цього просто заходили на на сайті ютуб і дивилися деякі ролики, то дуже раджу завести там свій аккаунт. Це робиться дуже легко, особливо якщо у вас є пошта на gmail .

Отже, у вас з’явився запис Youtube. Це ваш справжній відеоканал! Після реєстрації youtube заходите в налаштування і трохи оформіть свій профіль: вставити фотографію або аватар, напишіть про себе, якщо хочете і т.д.

Що дає нам власний аккаунт на ютубі?

  • Можливість завантажувати своє відео і потім показувати його друзям… так і недругам теж Відеохостинг youtube. Реєстрація youtube безкоштовно. . Melichaev.

Спочатку ваше відео буде обмежена за часом (по моєму воно повинно бути не довше 15 хвилин), але пізніше вам збільшать ліміт.

  • Вподобані ролики на цьому сервісі ви можете зберігати в «вибраному» і потім легко їх знайдете на своєму каналі. Так у вас нічого не загубиться.

Ви можете підписуватися на відеоканали цікавих користувачів, і коли ця людина завантажує нове відео вам приходить повідомлення на емайл. Також і на ваш канал будуть підписуватися ті, кому він цікавий.

  • Якщо у вас є свій ресурс в мережі. будь-яке відео з цього сервісу ви можете розмістити у себе на сайті або блозі, а також відправити у соціальні мережі.
  • Свої відеоролики дуже зручно використовувати для підвищення популярності в інтернеті. Прямо в самому відео можна дати посилання на ваш ресурс, або написати її в описі до відео. Якщо людям сподобається ваш ролик, то вони обов’язково захочуть познайомитися ближче з автором. Один цікавий відеоролик може переглянути більше 1 000 000 чоловік. Уявляєте, якщо він ваш?!
  • На ютубі ви можете знайомитися з іншими власниками відеоканалів і навіть відправляти їм повідомлення прямо на сайті.

В рунеті є багато інших відеохостингів типу Яндекс-відео, майл-відео і інші, але до популярності Youtube їм ще далеко. Навіть просто, якщо я хочу знайти відео на певну тему, я спочатку заходжу на ютуб і шукаю там. Зазвичай пошуки там і закінчуються.

Для того, щоб завантажити відео на сайт Youtube.com. потрібно просто перейти по вкладці «Додати відео» та вибрати ролик з комп’ютера. Сервіс підтримує більшість популярних форматів і малоймовірно, що завантажений вами ролик не буде програватися. В процесі завантаження вам потрібно написати назву ролика, опис і бажано основні ключові слова, за якими його зможуть знайти інші люди.

Зачекайте кілька хвилин і ось ваше відео розміщено у всесвітній павутині і на самому популярному відеосайті! Клас!

до Речі, з відеохостингу Youtube також можна завантажувати файли собі на комп’ютер. Але про це в іншій статті Відеохостинг youtube. Реєстрація youtube безкоштовно. . Melichaev.
.

P. S А ви знаєте, що картинки і фотографії теж можна завантажувати на відеохостинг? Як? Дуже просто – потрібно зробити з них слайдшоу і ваші фото будуть зібрані в красивий відеоальбом. Навіть музичний супровід можна придумати. Якщо цікаво, можу розказати як це зробити?!

Ну що, на цьому все! Освоюйте Youtube і створюйте свої відеоканали!

Короткий опис статті: ютуб ютубі Як завести свій аккаунт на відеохостингу youtube і створити свій канал відео безкоштовно! Додайте свої відеоролики і стати самим популярним в мережі. запис youtube, реєстрація youtube, ютуб приколи дивитися, сайт ютуб, ютуб відеохостинг youtube відео,

Джерело: Ютуб відеохостинг. Реєстрація youtube безкоштовно. | Melichaev.ru

Також ви можете прочитати