Як гартувався стайл. Як гартувався стайл (серіал) . Дивитися фільми

11.07.2016

Як гартувався стайл / Як гартувався стайл (серіал) дивитися онлайн

    Поділитися Клас! Твітнуть Подобається Подобається

Додана 24 серія

Про фільм: Яскравий і захоплюючий двадцатичетырехсерийный ситком про парочку молодих і вічно невгамовних студентів. На самому початку кіносеріалу поки ще нікому абсолютно не відомий молодий репер прізвища Ярмак бачить досить виразно своє недалеке майбутнє і приймає рішення будь-якими способами втілити це бачення в реальність. А в майбутньому його очікують – освітлена безліччю софітів сцена, величезні натовпи фанатів, записи численних альбомів, розлітаються як гарячі пиріжки… Проте, це все буде потім. A, зараз — звичайна общага, численні борги, рідкісні і не завжди вдалі виступи в сумнівних місцях за вельми скромну оплату. А, також є ще і кращий друг — продюсер-невдаха.

Виробництвом цього цікавого і веселого молодіжного кіносеріалу займалася Idеа Prоductiоn спільно з відомою в Україні студією Мамахохотала. У головних ролях знімалися Олександр Ярмак і Євген Янович. В епізодичних ролях брали участь такі відомі люди, як Олексій Горбунов, Анна Сєдокова, Олексій Маклаков і багато інші.

На додаток хочеться ще дати деяку довідку — Олександр Ярмак є одним з молодих українських реп-виконавців. Народився і виріс він у місті Борисполі. Свою величезну популярність цей реп-виконавець придбав восени 2011 року, коли один з його кліпів несподівано набрав більше шести мільйонів переглядів на YоuТube. Саме тоді його і помітили кілька відомих продюсерів і запропонували свою допомогу.

Короткий опис статті: yоuтube Додана 24 серія Про фільм: Яскравий і захоплюючий двадцатичетырехсерийный ситком про парочку молодих і вічно невгамовних студентів. На самому початку кіносеріалу поки ще нікому абсолютно не стайл, загартовувався, Дивитися, гартувався, серіал, серія, Олексій, Ярмак, кілька, серияcenter, ролях, венеції, відомі, такі, ролях, брали участь, Олексій Горбунов, доповнення

Джерело: Як гартувався стайл / Як гартувався стайл (серіал) » Дивитися фільми і серіали онлайн безкоштовно

Також ви можете прочитати