Різне

Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube, Life-Inter, Життя в Інтернеті.

28.06.2016

Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube

Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube, Life-Inter, Життя в Інтернеті.

Всім привіт! Сьогодні мова піде про те, як назвати канал на Youtube таким чином, щоб отримати максимальний ефект при його розкручуванню. Давши правильну назву свого каналу на Youtube, Ви зможете збільшити його запам’ятовуваність користувачами Інтернету, завдяки чому Ваші відео буде простіше знайти. Так само, правильно підібране під тематику каналу назву, підвищить його розкручування в пошукових системах, що принесе додаткових передплатників і перегляди. Тому, перед тим, як реєструвати канал на Youtube, необхідно підібрати до нього таку назву, яке могло з одного боку відображати тематику каналу, а з іншого — містити ключові слова каналу (або по-іншому — теги каналу ).

Про те, як назвати канал на Youtube. ми і поговоримо в цій статті. У ній Вам будуть перераховані основні правила, дотримуючись яких, Ви зможете правильно назвати канал на Youtube і підвищити його розкручування в самому Youtube і пошукових системах. Отже, приступимо!

Як назвати канал на Youtube. Основні правила

При складанні назви каналу на Youtube, намагайтеся дотримуватися наступних правил:

  1. Назва каналу має відображати тематику каналу. Припустимо, Ви хочете створити ігровий канал і зайнятися зняттям летсплеев. В такому випадку, краще всього додати до його назві словосполучення «LetsPlays», щоб вийшло щось на зразок цього — «ArtemLetsPlays». Це позитивно вплине на його оптимізацію та ранжування залитих відео. Назва каналу має бути добре запам’ятовується, щоб його можна було легко знайти серед безлічі інших каналів, які вже є на Youtube. Не робіть назву свого каналу занадто довгим. Це сильно погіршить його запам’ятовуваність Вашими глядачами. Не варто робити назва каналу співзвучним з каналами інших популярних користувачів Youtube. Назвавши свій канал, припустимо, pwedwepie, Ви «посієте» на ньому велика кількість хейтеров, яких дуже важко вивести, і про яких я вже писав у іншій своїй статті: «Хто такі хейтеры. Хейтеры на Youtube ».

Як бачите, існує чотири основних правила, дотримуючись яких Ви зможете придумати гарний, що запам’ятовується назва до свого каналу. Давайте розглянемо їх більш докладно.

Для того щоб Ваш канал ранжировался вище інших каналів в результатах пошуку на Youtube і пошукових систем, необхідно додати яке-небудь ключове слово в назву каналу.

В якості прикладу наведу свій другий канал, який називається « ExpertLetsPlay »:

Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube, Life-Inter, Життя в Інтернеті.

Це назва набагато краще відображає суть каналу, ніж, скажімо, таке:

Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube, Life-Inter, Життя в Інтернеті.

У випадку якщо Ви хочете відкрити різнобічний канал, присвячений різним тематикам, немає сенсу додавати всі ключові слова до його назві, тому що воно вийде занадто довгим і швидше нашкодить Вашому каналу, ніж принесе користь.

Добре запам’ятовується назва сприятливо вплине на Ваш канал з причини того, що більша частина відвідувачів заходять на нього безпосередньо, вводячи його назва напряму через пошукову систему Youtube.

Так само, достатнім чином розкрутивши свій канал і набравши репутацію, користувачі Інтернету будуть дізнаватися канал саме з його назви. І якщо назва буде містити велику кількість нерозбірливих символів, то це погано вплине на його запам’ятовуваність. А згодом змінити назву каналу у Вас, на жаль, не вийде.

Отже, сьогодні Ви дізналися про те, як назвати канал на Youtube. Якщо Ви хочете відкрити новий канал на Youtube, то правила, перелічені в цій статті, допоможуть Вам правильно підібрати до нього назву.

Короткий опис статті: youtube з Не знаєте, як назвати канал на Youtube? У цій статті Ви дізнаєтеся, як назвати канал на Youtube правильно! Як назвати канал на Youtube, Називаємо канал на Youtube, Як назвати канал Youtube

Джерело: Як назвати канал на Youtube. Називаємо канал на Youtube — Life-Inter — Життя в Інтернеті.

Також ви можете прочитати