Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.

04.07.2016

Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.
Як назвати свій канал на ютубі.

Цю статтю, як назвати свій канал на ютубі, я пишу, спираючись на свій особистий досвід і спостереження. Я проводжу багато часу на відеохостингу youtube. Але я проводжу його з користю для справи, а не просто подивитися якісь тупі і по сто разів переворованные один у одного приколи. Я вибираю цікаві(особисто для мене) канали, і як кажуть веду стеження за ними.

Дивлюся скільки передплатників на каналі, скільки лайків під кожним відео, і для чого створюються канали. А утворюються вони в 99 із 100 випадків для заробітку(почитайте, скільки можна заробити на ютубі ). Ну цікаво мені, і все тут. І найголовніше дивлюся, які назви дають каналах їх власники, і накручують вони передплатників і перегляди(це визначити не складно).

Що стосується накрутки передплатників і лайків, можу сказати однозначно: цього робити не варто. Що б дізнатись чому, читайте, до чого призводить накрутка передплатників на ютубі?

А ось що стосується назви каналу, скажу наступне: ніколи Ви не знайдете конкретну відповідь на своє питання як назвати свій канал на ютубі? Якщо Ви самостійно не можете придумати назву каналу, то чого тоді Ви взагалі збираєтеся туди заливати? Потім будете питати, що зняти для ютуба? Є цікаві ролики? Я повторюся, цікаві. Тільки з цікавими відеороликами можна набрати перегляди(а саме перегляди Вам і потрібні). А різного ідіотизму там і так вистачає, наприклад ось цей:

Ось саме таку хрень заливають на ютуб люди, які запитують:

  • Як назвати канал з ім’ям Юля, Віолетта, Катя?
  • Як назвати канал для дівчаток?
  • Як назвати канал для хлопчиків?
  • Як назвати канал про ігри?

Понавыпрашивают у батьків смартфони, планшети(найчастіше в кредит), а потім думають: а куди б тепер всю цю дуристику, яку назнімали, прилаштувати? Звичайно ж, в ютуб. А куди ще? Там всіх беруть.

так, Так, школярі! До Вас ставиться. Краще б уроки робили, а не займалися дурницями. Подивіться, подивіться відео. Воно про Вас.

до Речі, канал називається, «дурепи контакту». Власник жіночої статі. У кожному ролику є слово дура. Вона включила голову, і придумала відповідну назву. І я вважаю його успішним у своїй темі. Ось Вам і приклад, як назвати канал на ютубі.

Я зупинюсь на цьому, а дійсно мене приймуть за садиста, і закопають в коментарях. Далі можете не читати, це для більш розумних і дорослих людей.

Коли ми ламаємо голову, як назвати свій канал на ютубі, ми повинні розуміти, що назва повинна відповідати вмісту каналу(тематики). Ось про що знімаєте відео, так і називайте. Знімаєте огляди на стільникові телефони? Так можна і назвати «огляди стільникових телефонів». Подорожуєте? Дайте назву каналу, пов’язане з подорожами. Наприклад: «блозі мандрівника», або «я такий-то такий-то ,подорожую по світу». Природно, не забуваємо робити опис каналу. Про що він? Чим Ви займаєтеся? І т. д. Якщо канал на різні теми, не варто називати його своїм ім’ям. Взагалі на початковому етапі будь-який канал не варто називати своїм іменем. Вас ще ні хто не знає. Відвідувачі відеохостингу не стануть дивитися якогось Іванова та Петрова. Ім’я Ви ще не заробили. Ні популярності, значить поки рано стрибати. Коли Ваше ім’я стане більш або менш пізнавано, тоді можна його застосувати в назві.

Як назвати свій канал на ютубі справа Ваша. Але, давши назву, відмінне від вмісту, буде дуже важко набрати перегляди та постійну аудиторію. Так! Все піде в гору, якщо випадково натрапивши на Ваш ролик, відвідувач зацікавиться ним(якщо він дуже цікавий). Людина додивиться до кінця(і це дуже добре), підпишеться на канал, стане дивитися нові випуски, поділиться, порадить друзям. А якщо таких буде 100 або 1000? Буде щастя. Але це за умови, що все станеться випадково. А поки цього не сталося, потрібно дати каналу назву, що відповідає вмісту. Знаменитість на ютубі заробимо пізніше. Ну і відповідно кожне відео теж називаємо як годиться.

Ось приклад одного каналу з назвою «IdiotikShow(ідіоти)». Я думаю Ви здогадалися про вміст цього каналу.

Вони набрали і продовжують набирати свою аудиторію. Вони в кожному відео займаються різною хренью. І судячи з переглядами, це людям подобається. І моя думка, канал вони назвали правильно. Думаю всі зі мною згодні. Це наочний приклад як назвати свій канал на ютубі.

Купити рекламу ютуб каналу.

Ви можете сказати: та йди ти автор зі своїми порадами, сам знаєш куди. Я просто куплю рекламу з розкручених каналів, заплачу бабки, і перегляди передплатниками потечуть до мене річкою. Прапор в руки, купуйте. А є такі бабки? Спробуйте купити рекламу наприклад у Нифедова або +100500.

По-перше, витрати на рекламу можуть не окупитися, т. к. реклама у цих людей не варто 500 рублів, а все +100500. На цих людей вже давно працює їхня популярність, і вони продають її за гроші і не малі.

По-друге, вони можуть їх і не взяти у Вас. Вас вони не знають. Може Ви пропонуєте відрекламувати повний відстій. А авторитет для них теж не на смітнику знайдено, і псувати собі репутацію вони не стануть.

Для цього потрібно трохи попрацювати. Зняти певну кількість роликів цікавого змісту, не менш цікаво змонтувати, і зацікавити хоч чимось Максима і Андрія. Якщо вміст Вашого каналу смітник, вони не стануть витрачати свій час навіть на переговори.

Так що в будь-якому випадку доведеться попрацювати, показати людям таке, від чого вони будуть ловити кайф і відпочивати, переглядаючи Ваші відео. Передплатники і популярність самі до Вас прийдуть. Але до цього потрібно підходити з душею, аналізуючи популярні канали, і звичайно ж намагатися робити краще. Головне не боятися камери, говорити, писати. Я от раніше теж боявся писати сюди, а зараз пишу. Що в цьому такого? Чого боятися? Багато пишуть.

Як назвати відео на ютубі.

Називати відео потрібно за принципом назви каналу. Який вміст, таке й назва. Назва має бути гучним, кидатися в очі, спонукати людину подивитися відеоролик. І ще раз нагадую. Назва повинна відповідати вмісту.

Ось простий приклад. Є канал про подорожі по світу. Ви літаєте по різних країнах. І канал наприклад називається «подорожі по світу». Ви назнімали в Єгипті, Таїланді, Тунісі, Туреччині і т. д. І дати назви видосам «подорож по світу частина перша», «подорож по світу частина друга», третя, четверта буде не правильно. Глядачі на багато частіше шукають інформацію про конкретній країні. Так і потрібно назвати: «Поїздка в Єгипет», «Поїздка в Туреччину». Повірте, ефект буде в рази більше. А якщо людям сподобається те, що Ви показуєте, 99% це вже Ваша аудиторія.

Прикольні назви відео на ютубі.

Прикольне назва відео на ютубі, допоможе набрати ще більше переглядів. Припустимо при поїздці в Туніс, з Вами сталися кумедні випадки. Відповідно доповнюємо назва: «Поїздка в туніс. Прикольний таксист». «Поїздка в Туреччину. Аварійна посадка»(не дай бог)

Наводжу приклад з тим же Андрієм Нифедовым. У нього як би і передплатників вистачає для перегляду. Але що сталося з одним із роликів з серії «Нифедыч в Єгипті»?

Переглядів більш 3млн. Це більше, ніж передплатників. Хоча інші відео з цієї серії набрали 1млн. і менше. Так, так, так. Вгадали. Це все завдяки «сиськотрясной паті». Назва відразу впадає в очі. Всім хочеться подивитися, хто там цицьками тряс? А це народ у нас любить. До речі, хто не дивився і кому цікаво, дивіться на здоров’я у нього на каналі. Встройку відео Андрюха заборонив, не дає скопіювати код для вставки.

Так що набрати багато переглядів на ютубі можна, зробивши всього лише цікаве відео з чіпляти назвою, і без всяких накруток, які можуть тільки нашкодити.

P. S. Все що я тут пишу, це з власного досвіду і спостережень, без всякого рерайта і копіпаста.

На цьому все. Знімайте цікаві ролики і набирайте мільйони переглядів.

Схожі статті

Скільки можна заробити на ютубі в наш час? Питання, скільки можна заробити на ютубі, хвилює багатьох, особливо тих, хто чув про такий вид заробітку. Але в інтернеті практично не […] Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.
04.09.2015 Яке відео викласти на ютуб і як набрати багато переглядів. (0)

Яке відео викласти на ютуб, вирішувати тільки Вам. Залити можна що завгодно і скільки завгодно, навіть повний шлак. Різного роду лайна на ютубі вистачає сповна, і не варто звичайно додавати ще. […] Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.
25.10.2015 До чого призводить накрутка передплатників на Ютубі? (3)

Накрутка передплатників на ютубі Практично кожен, хто створив канал на ютубі, думає про те, як швидше набрати багато переглядів, передплатників і лайків. А той, хто ще не розуміє, що у […] Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.
11.07.2015 Майданчики Яндекс Директ. Вбивці бюджету. (1)

Тематичні майданчики Яндекс Директ, без праці вбивають рекламний бюджет кампанії, якщо поставитися до налаштування оголошення не серйозно. Майданчики Яндекс Директ — це монетизовані сайти, […] Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу.
20.10.2015 відкрити посилання в новому вікні в WordPress? (2)

Відкрити посилання в новому вікні, це означає, утримати відвідувача на своєму сайті(блогу), тим самим поліпшити поведінкові фактори, і зменшити кількість відмов. Відкрийте це посилання, […]

Короткий опис статті: ютуб ютубі Як назвати свій канал на ютубі. Цю статтю, як назвати свій канал на ютубі, я пишу, спираючись на свій особистий досвід і спостереження. Я проводжу багато часу, як назвати відео на ютубі

Джерело: Як назвати свій канал на ютубі. Як назвати відео на ютубі. Купівля реклами на каналах ютуб для свого каналу. | Заробіток в інтернеті

Також ви можете прочитати