Різне

Як правильно вивести гроші з YouTube (ютуб)

17.07.2016

Виведення грошей з YouTube

Як правильно вивести гроші з YouTube (ютуба)

Як перекласти гроші з Youtube (YouTube) на Вебмані (WebMoney), як зв’язати запис YouTube (ютуба) і Google Adsense (гугл адсенс), інші корисні поради по заробітку в інтернеті і роботі на комп’ютері.

І так, на YouTube (ютубі) Ви заробили свої перші гроші. А як їх отримати? Для того, щоб вивести гроші з YouTube (ютуба) на Вембани (WebMoney). треба:

2. Треба пов’язати свій аккаунт на каналі YouTube з Adsense. Для цього Вам треба зареєструватися в Google Adsense. Реєструємося і заводимо аккаунт.Заповнюйте всі дуже точно (оскільки один з можливих способів отримати гроші, це отримання чека поштою) і правильно АНГЛІЙСЬКОЮ мовою. Далі

заходимо в «Налаштування YouTube» нашого каналу на YouTube і внизу під вашим профілем натискаємо «див. додаткові функції»:

знаходимо пункт «комерційне використання», тиснемо

знаходимо пункт «як я зможу отримати зароблені гроші», тиснемо і натискаємо «зв’язати»

потім тиснемо «слід.» тут нам пропонують зв’язати акаунти (якщо у вас ще немає аккаунта в Google Adsense, то створимо новий), тиснемо «да, створити. » або вибрати вже існуючий акаунт Google Adsense

для тих у кого не було облікового запису, потрібно виконати попередні кроки (описати свій контент і подати заявку в Google Adsense), тобто заповнити реєстраційні форми.

У вас з’явиться напис на зеленому тлі, що заявка знаходиться на розгляді. Тепер потрібно почекати 2-14 днів, поки вас перевірять і схвалять. Якщо у вас все буде добре, то у вас з’явиться напис про функціонування Adsense.

3. Ви пройшли реєстрацію в Google Adsense і зв’язали свої акаунти YouTube і Google Adsense. Ваша Заявка прийнята. Тепер Вам треба вивести гроші з Google Adsense. Якщо Ви хочете отримати гроші готівкою, то можете вивести гроші чеком на свою пошту (не електронний), але це довго доводиться чекати 2 місяці. Найкращий спосіб виведення грошей з Google Adsense можливий через сервіс Rapida (Rapida). Ви можете вивести свої гроші на карту банку, надіслати поштовим переказом. на Вембани (WebMoney). на Яндекс-гроші та інші сервіси. Але це вже окрема тема.

4. Реєструємося і персонифицируемся в сервісі Rapida Online.

5. Тепер повертаємося в свій акаунт Google Adsense і налаштовуємо його під систему Рапіда.

Ось такі кроки потрібно здійснити, щоб вивести свої грошики. Дуже все заморочено, але що робити.

Дякую за увагу.

Не відмовте в люб’язності , не забудьте про річок-му. З повагою, Юрій Москвін.

При використанні матеріалів сайту посилання на aidasteh.ru обов’язкова!

Посилання на цей матеріал тут .

Перейти на головну і почитай поради по темі WordPress. кулінарні рецепти, вірші, поздоровлення у віршах та інші корисні поради.

Короткий опис статті: youtube youtub як перевести гроші з Youtube (YouTube) на Вебмані (WebMoney), як зв’язати запис YouTube (ютуба) і Google Adsense (гугл адсенс), інші корисні поради щодо виведення грошей з youtube,як перевести гроші з youtube на гаманець webmoney

Джерело: Як правильно вивести гроші з YouTube (ютуба)

Також ви можете прочитати