Різне

Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube з нуля

28.06.2016

Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube
Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube

Багато Ютуберы концентрують свою увагу на залученні передплатників, але велика кількість передплатників — це наслідок популярності каналу, а не причина. Щоб залучити абонентів, треба в першу чергу отримати як можна більше переглядів і зацікавити аудиторію своїм каналом, щоб глядач став шанувальником. Для цього найкраще підійде просування відео в ТОП пошуку Ютуб, адже це дасть регулярний приплив нових глядачів і передплатників.

Мета нашої статті — розповісти про те, як зайняти лідируючі позиції в пошуку YouTube з мінімальним бюджетом або зовсім без нього.

Цю статтю ми поділимо на 3 частини:

 1. Підготовка ролика до завантаження на YouTube
 2. Власне, завантаження та публікація
 3. Подальше просування відео

Якщо Ви будете чітко дотримуватися всі пункти з нашої інструкції, то Ваші відео займуть високі позиції в пошуковій видачі YouTube і тим самим гарантовано залучать на Ваш канал нових глядачів, нових шанувальників. Отже, приступимо.

Короткий введення

Для початку необхідно зрозуміти, що сторінка c Вашим відео – це звичайна HTML-сторінка, як і будь-яка інша сторінка в інтернеті. Для визначення її популярності і підвищення позицій в пошуковій видачі використовуються ті ж технології ранжирування, як і для звичайних сайтів. Чим більше вхідний трафік, чим вище середнє час перебування на сторінці, чим вище поведінкова активність, чим більше вхідних посилань, тим вище буде сторінка (тим вище буде Ваш ролик) в пошуковій видачі як самого YouTube, так і пошукових систем.

Отже, давайте визначимося, що є найважливішими факторами для визначення популярності, стосовно до YouTube:

 1. Трафік і середній час перебування (кількість і тривалість переглядів)
 2. Поведінкова активність (лайки, коментарі, переходи з анотаціями, читайте в описі і т. д.)
 3. Посилальна маса (додавання в обране, тобто посилання з самого YouTube, і репости в соц. мережі)

Але всі ці фактори не працюють, якщо кінцева HTML сторінка не містить грамотної SEO оптимізації. Саме тому ми почнемо не з того, як просунути відео, а з того, як підготувати його до завантаження на YouTube, оптимізувати під подальше просування.

Оптимізація відео

Ми з’ясували, що для пошукових систем і YouTube сторінка з відео – це звичайна HTML-сторінка. Саме тому до неї застосовуються стандартні методи внутрішньої оптимізації. Найголовніше – визначитися з КЛЮЧОВИМИ ЗАПИТАМИ і відштовхуватися від них. Для YouTube ключовими словами є ТЕГИ. саме тому ми почнемо саме з них.

Дуже багато не приділяють тегам належної уваги: або пишуть там непотрібний марення, який ніяк не допоможе в просуванні відео, або взагалі залишають їх порожніми. Але ТЕГИ ВИМАГАЮТЬ КОЛОСАЛЬНОЇ УВАГИ! В оптимізації відео ми поставили їх на перше місце. І не випадково. Теги – найважливіший елемент, з якого починається просування на YouTube. Коли Ви навчитеся підбирати теги і грамотно їх використовувати, займати Топові позиції на YouTube стане набагато легше.

В ідеалі підбирати їх за допомогою Google Adwords (все-таки YouTube входить в Google inc. тому використовує ті ж принципи ранжирування, що і пошуковик), але новачкам цей сервіс може здатися настільки складним, що вони не доведуть справу до кінця. Тому на першому етапі можна обмежитися більш простим у використанні планувальників слів від Яндекс .

Перейшовши на сервіс, вкажемо в ньому основне ключове слово, наприклад, «як розкрутити канал».

Із загального списку виберемо ті ключові слова, які підходять нам найбільше, наприклад:

 • як розкрутити канал
 • як розкрутити канал на youtube
 • як розкрутити канал з нуля
 • як розкрутити канал на youtube з нуля
 • як розкрутити канал на ютубі
 • як розкрутити канал на ютубі з нуля
 • як розкрутити канал на youtube безкоштовно
 • як швидко розкрутити канал
 • як розкрутити ютуб канал безкоштовно
 • як розкрутити ігровий канал
 • як розкрутити ігровий канал на youtube
 • як швидко розкрутити канал на ютубі
 • як розкрутити дитячий канал

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ТЕГИ ПО МАКСИМУМУ. На поточний момент в них можна розмістити до 400 символів. Займіть їх всі. Обов’язково! І тільки корисними ключовими запитами!

Підведемо підсумки першого пункту.

«Грамотні теги» – корисні ключові слова, ретельно відібрані, які займають 400 символів.

Ідеальне назва – це коли Ви 400 символів з тегів компонуете таким чином, щоб вони помістилися в 100 символів, допустимих в назві. Наприклад, «Як швидко розкрутити канал на YouTube з нуля | Розкрути ігровий, дитячий канал на Ютубі БЕЗКОШТОВНО! »

Як бачите, всі без винятку слова з тегів помістилися в назві. Яке б словосполучення глядачі вказали в пошуку, ключовий запит буде відповідати назві, тому по кожному з них Ваше відео буде виводитися в пошуковій видачі.

 1. Правильна назва відеофайлу

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Назва самого фільму, який Ви будете вивантажувати на Ютуб, має відповідати назві кінцевого ролика або містити основний ключовий запит, наприклад, «Як розкрутити канал You Tube. avi

В описі можна вказати близько 2700 символів. В ідеалі зайняти їх всі, розмістивши в ньому якомога більше ключових слів. Опис ОБОВ’ЯЗКОВО повинно починатися з ключового слова. Також в перші 115 символів бажано розмістити посилання на сайт або співтовариство, яке Ви рекламуєте або уявляєте. Ці 115 символів коротким описом до ролика на YouTube і в пошукових системах, тому підійдіть до них вкрай відповідально.

По-перше, зображення, що використовується як піктограма для відео, має бути ексклюзивним, а не скаченным на якому-небудь сайті. По-друге, назва подгружаемого зображення має відповідати назві відео, наприклад, «Як розкрутити на канал YouTube.jpg ».

Правильна завантаження відео на YouTube

Отже, ми повністю підготували відео до публікації на YouTube. У нас є:

— Грамотні позначки в 400 символів

— Ідеальне назва ролика в 100 символів

— Правильна назва відеофайлів за ключовим словом

— Унікальне опис в 2700 символів

— Оригінальна картинка з ключовим словом

Далі натискаємо «Додати відео», подгружаем відеофайл і одразу під час завантаження вносимо всі елементи оптимізації. Але на цьому правильна завантаження не закінчується. Щоб добитися максимального ефекту, треба виконати ще ряд дій:

Кожне завантаження відео повинно бути як мінімум в одному плейлисті. Якщо у Вас на каналі ще немає ні одного плейлиста, створіть новий, бажано, щоб у його назві містилося основне ключове слово, якому присвячено відео.

ОБОВ’ЯЗКОВО відразу після публікації нового відео поділіться ним у всіх доступних на YouTube соц. мережах. Якщо у Вас немає аккаунта в якій-небудь з соц. мережі, створіть його. Можливо, Ви і не будете активним користувачем цього сервісу, але з його допомогою зможете значно збільшити шанси відео зайняти високі позиції в пошуковій видачі.

 1. Анотації / Оверлеї / Підказки / Опис

Отримавши посилання на завантаження відео, додайте його в анотації, оверлеї, підказки та опису інших, найбільш популярних відео на Вашому каналі. Така реклама збільшить посилальну масу нового відео і гарантовано приверне на нього жвавий трафік, що, безсумнівно, позитивно позначиться на позиціях Вашого відео.

Просування відео

ВАЖЛИВО! Найбільший ефект просування дає в перші 24 години після завантаження. Якщо згаяти цей час і почати просувати відео добу, то ефект знизиться багаторазово. Тому радимо зосередитися на просуванні нових відео, а не на «реанімації» старих.

Як ми вже говорили вище, найважливішими чинниками ранжирування будь HTML сторінки (сайту, блогу або відео на YouTube) є:

  Трафік і середній час перебування на сторінці Поведінкова активність Посилальна маса

Таким чином, для просування відео необхідні:

Щоб просунути відео в ТОП, всі ці критерії необхідно залучати комплексно !

Якщо Ваш канал вже розкручений, то перегляди прийдуть від передплатників, які побачать нове відео у каналах відразу після публікації. Вони поділяться ним в соц. мережах, додадуть в обране, поставлять лайки і напишуть коментар.

Новачкам з цим складніше. Треба або самостійно розсилати друзям і знайомим посилання на відео, або публікувати свої відео в вільних джерелах (але тут важливо не перестаратися, щоб не отримати блокування за СПАМ).

Є й інший спосіб: скористатися сервісом, у яких є необхідний ресурс. Ви отримаєте можливість без особливих зусиль просунути відео на YouTube, замовивши комплексне просування відео .

Замість епілогу, ще кілька порад:

  Знімайте цікаве і якісне відео. Навіть грамотне просування не дасть результату, якщо нові глядачі будуть закривати ролик на перших секундах. Користуйтеся YouTube Analytics. отримуйте нову інформацію про пошукових уподобання глядачів, підбирайте нові, більш ефективні ключові слова. Не лінуйтеся і грамотно публікуйте відео. Дотримуючись наші поради, Ви гарантовано заощадите час на просування Вашого каналу і швидше отримаєте результат.

Короткий опис статті: youtube, Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube. Мета цієї статті — розповісти, як зайняти високі позиції в пошуковій видачі Ютуб і пошукових системах

Джерело: Як просунути відео і розкрутити канал на YouTube з нуля

Також ви можете прочитати