Різне

Як швидко завантажити відео на Youtube?

10.07.2016

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Здрастуйте, шановні читачі! Нещодавно ми розглядали питання про те, як записати відео на комп’ютері. а в цій статті ми поговоримо про те, як завантажити відео на YouTube. Відразу скажемо, що зробити це простіше простого, тому що творці самого популярного у світі відеохостингу на славу постаралися, щоб процес завантаження відео був простим, зрозумілим і зручним. Але не будемо забігати вперед, а почнемо по порядку.

Реєструємося на YouTube.com

Отже, якщо ви хочете знати, як завантажити відео на Youtube, то перше, що потрібно зробити – це, звичайно, пройти процедуру реєстрації і відкрити свій канал. З цього і почнемо.

Сервіс Youtube, що належить компанії Google, у зв’язку з чим для входу на цей сервіс використовується обліковий запис на Google, який є єдиним для всіх сервісів, що надаються цією компанією.

Вбийте в адресному рядку Вашого інтернет-браузера youtube.com і натисніть клавішу Enter. Як тільки сайт Ютуб відкриється, у правому верхньому його куті натисніть кнопку «Увійти».

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Після чого Вас перекине на нову сторінку «Входу». Де тепер потрібно натиснути кнопку «Створити обліковий запис», що також знаходиться в правій верхній частині вікна.

Примітка: варто звернути увагу на наступний момент. Якщо Ви вже реєструвалися в одному з сервісів, що надає інтернет-гігант Google, наприклад, у пошті Gmail, то тоді Вам слід не створювати новий акаунт, а увійти в існуючий. Для цього заповніть поля «Адреса електронної пошти» та «Пароль» та натисніть кнопку «Увійти». Ми ж для простоти будемо все ж створити новий обліковий запис.

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Порядок дій для створення облікового запису:

  • Після того, як Ви натиснете кнопку «Створити обліковий запис», відкриється нове вікно з заголовком «Зареєструватися в Google». Введіть всі дані, які запросить Google і натисніть кнопку «Далі».
  • Після цього Google попросить Вас підтвердити Вашу адресу електронної пошти. Щоб зробити це, зайдіть в поштову скриньку, яку Ви вказали при реєстрації.
  • Там вже має чекати Вас новий лист від Google. Відкрийте лист і пройдіть по посиланню, яку Вам відправив Google.
  • Як тільки Ви зробите це, посилання перенаправить Вас назад в Google. Тільки тепер — на сторінку з привітаннями. Тут потрібно натиснути кнопку в центрі екрану «Назад до сервісу YouTube».

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Створюємо свій канал на YouTube.com

Ось ми і зареєструвалися. Треба сказати, що процес реєстрації не найпростіший, але не такий вже і складний. До того ж, це все безкоштовно.

Що ж, тепер пора завантажувати наше перше відео. Для цього натисніть кнопку «Додати відео», що знаходиться в центральній верхній частині екрана.

Як швидко завантажити відео на Youtube?

І як тільки Ви зробите це, YouTube вимагатиме, щоб Ви спочатку створили свій власний канал. Це як би друга реєстрація, але вже не в Google, а саме в YouTube. На жаль, без цього ніяк не вийде. Отже, вводимо всі необхідні дані і тиснемо кнопку «На сторінку завантаження».

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Завантажуємо відео

Вуаля! Майже готово! Тепер можна зайнятися саме тим, заради чого все починалося. А саме — розглянемо, як залити відео на YouTube. Отже, клацаємо мишкою по напису «Виберіть файли для завантаження».

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Далі відкривається діалог вибору файлу. Виберіть бажане відео і натисніть кнопку «Відкрити».

Як швидко завантажити відео на Youtube?

Після цього почнеться завантаження відео на YouTube. Тепер треба трохи почекати. Час очікування залежить від того, наскільки швидкий у Вас інтернет — як швидко він зможе закачати файл на Ютую. І наскільки спритно в даний момент часу працює сам сервіс. Втім, ми ж нікуди не поспішаємо, не так, Доктор Ватсон? ))

Як швидко завантажити відео на Youtube?

А після того, як відео завантажиться, YouTube повідомить Вам про це. А також надасть готову посилання на готове відео. Зверніть увагу на фразу «Завантаження завершено! Ваше відео буде доступне за адресою» у верхній центральній частині екрана. Адресу, яка вказана після неї, це і є адреса Вашого нового відео.

Як швидко завантажити відео на Youtube?

загалом, тисніть на цю адресу і насолоджуйтеся.

Як швидко завантажити відео на Youtube?

А ми поки що підемо і подумаємо, якою цікавою статтею порадувати Вас в наступний раз! До швидкої зустрічі!

Короткий опис статті: video youtube com Як завантажувати відео на відеохостинг YouTube.com? Незважаючи на те, що даний процес досить простий, можливо натрапити і на деякі підводні камені. Приємного читання!

Джерело: Як швидко завантажити відео на Youtube?

Також ви можете прочитати