Різне

Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

05.07.2016

Як безкоштовно скачати музику з YouTube на ваш комп’ютер?

YouTube — найбільший відеохостинг, що дозволяє розмістити як аматорські, так і професійні відеозапису і відеоблоги. Зараз на YouTube можна знайти майже будь-яку композицію і треки багатьох відомих виконавців, тому при перегляді роликів часто виникає бажання зберегти з них музику.

Однак спочатку цей ресурс був створений тільки для перегляду чи розміщення відеороликів, тому можливість скачування відео, а тим більше аудіо, він не надає. На щастя, є багато способів, що дозволяють обійти ці обмеження і зберегти все, що сподобалося.

Онлайн-сервіси

Завантажити музику з youtube можна прямо з браузера, не встановлюючи додаткових програм — таку можливість надають різні онлайн-сервіси. В загальному випадку потрібно пройти такі кроки:

 1. на сторінці YouTube з обраним відеороликом копіюємо посилання в адресному рядку браузера;
 2. на сайті веб-сервісу цю посилання вставляємо в спеціальну форму і тиснемо кнопку Далі або ОК;
 3. чекаємо, коли відеофайл буде сконвертирован в mp3;
 4. на деяких ресурсах може бути запропоновано змінити якість бітрейта, тривалість треку або тип одержуваного музичного файлу;
 5. на останньому етапі пропонується посилання на скачування сконвертовані аудіотрека.

Приклади таких сервісів:

 • youtubemp3pro.com ? хороший онлайн-конвертер відео з YouTube в mp3;Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?
 • video2mp3.de — після введення посилання і натискання кнопки «convert to mp3», видасть посилання на скачування mp3 файлу;Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?
 • mediaconverter.org — на відміну від попереднього сервісу, надає великий вибір типів одержуваних аудіофайлів і самостійно прописує назви треків.Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

Завантажувати музичні файли з YouTube цим способом найлегше, але користувачам браузера Firefox може більше сподобається такий варіант.

Плагін для Firefox

З допомогою доповнення до браузеру Video DownloadHelper, можна скачувати музику у форматі mp3 з youtube прямо з браузера. Для цього потрібно зробити наступне:

 1. встановлюємо браузер Firefox або запускаємо його, якщо вже інстальовано;
 2. відкриваємо верхнє меню, вибираємо «Доповнення» (або натискаємо CTRL-SHIFT-A) і в рядку «Пошук доповнень» набираємо download helper, встановлюємо плагін і перезавантажуємо браузер;Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?
 3. тепер поряд з адресним рядком з’явився значок, за допомогою якого можна завантажувати аудіо, а так само відео з YouTube;
 4. заходимо на сторінку цікавить нас ролика на YouTube і натискаємо на значок плагіна, вибираємо пункт Завантажити і конвертувати -> MP3.Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

Якщо вам не подобаються зайві доповнення в браузері, то погляньте на наступний спосіб.

Програми для скачування з YouTube

Існують спеціальні програми, що дозволяють не тільки завантажити музику з youtube, але і зберегти її в різних форматах. У цих програм більш широкий функціонал в порівнянні з онлайн-сервісами, але мінус цього способу в тому, що доведеться пошукати програму в інтернеті, скачати і встановити її. Ось кілька безкоштовних програм:

 • YouTube Downloader — програма конвертує відео з YouTube в mp3, достатньо ввести адресу сторінки в спеціальну рядок;
 • Movavi YouTube Конвертер — дозволяє завантажувати аудіо з форматах MP3, FLAC, WMA, WAV і ін;
 • Free YouTube to MP3 Converter — програма, що мають звук як з окремих роликів, так і з каналів і плейлистів. Автоматично додає обкладинку і заповнює теги, які відображаються в iTunes і Winamp.

Витяг аудіо з відео

Є ще один спосіб отримати вподобану музику — завантажити саме відео і витягувати з нього аудіодоріжку. Для скачування відео з YouTube є безліч способів, найпростіший з яких — дописати до адресою відеоролика на YouTube «ss». Наприклад, адресу вашого відео такий:

Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

Додайте початок рядка «ss» та завантажте отриманий URL:

Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

Викачане відео за допомогою конвертера можна перекодувати в mp3. Нижче представлений список з декількох програм-конверторів:

 • Free Video to MP3 Converter — програма конвертує відео у формати MP3, WAV і Lossless Audio;
 • Lucky Video Converter — безкоштовна програма, знімає звукову доріжку з відеофайлу;
 • Any Audio Converter — програма витягує аудіо з відео в популярних форматах WMV, MP4, WAV, WMA, OGG, AAC, MP3 та ін

Короткий опис статті: youtube http Скачати музику з youtube можна цими простими способами. Використовуйте доповнення для браузера, онлайн-сервіси або спеціальні програми. Наші інструкції допоможуть вам завантажити з youtube будь-яку звукову доріжку і зберегти її в mp3, ogg, wav формат. скачати музика youtube безкоштовно mp3

Джерело: Як скачати музику з YouTube (тільки звук в mp3)?

Також ви можете прочитати