Різне

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео . Завантажити

01.07.2016

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео . Завантажити

YouTube давно став одним з найпопулярніших відео хостингів в світі. На цьому сайті можна знайти практично будь-яке відео від професійних художніх фільмів до аматорських записів з відеокамер. Колекція відеозаписів постійно зростає. Однак, Багато хто хотів би не тільки дивитися улюблені ролики онлайн, але і завантажити відео з YouTube у форматі AVI. На жаль, такої можливості на сайті немає. Все відео файли, розміщені на хостингу, мають формат FLV. Його сприймають далеко не всі програвачі. У такому разі виникає питання, як завантажити з YouTube у AVI. Для цього потрібна якісна програмою для скачування онлайн відео «ВидеоМАНИЯ». Як їй користуватися, докладно описано нижче.

Крок 1. Скачайте програму «ВидеоМАНИЯ»

Щоб будь відеоролик скачати з YouTube в AVI, спочатку потрібно завантажити програму «ВидеоМАНИЯ». Далі необхідно встановити програму. Для цього запустіть інсталяційний файл. Дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Обов’язково створіть ярлик програми на робочому столі, щоб у будь-який момент легко знайти і запустити. Після завершення установки, відкрийте програму.

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео . Завантажити

Крок 2. Знайдіть потрібне відео

Для початку, виберіть джерело скачування. В даному випадку, це YouTube. Виберіть його зі списку доступних джерел, розташованого праворуч від пошукового рядка програми. Після цього у самої пошукової рядку введіть назву відео. Програма знайде всі ролики за вашим запитом. Якщо ви хочете скачати певний відео, введіть в пошукову рядок посилання на нього. Після того як програма знайшла відео, ви можете його переглянути, завантажити або запланувати скачування. Після того, як Ви йшли відео, яке хочете скачати з YouTube в AVI форматі, переходьте до наступного кроку нашої інструкції.

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео . Завантажити

Крок 3. Скачайте відео.

Щоб завантажити з YouTube в AVI форматі потрібний ролик, клікніть по ньому 2 рази лівою кнопкою миші або натисніть кнопку «Завантажити» на нижній панелі програми. Відкриється вікно, в якому можна буде вибрати якість відео і встановити папку, в яку ролик буде збережений. Вибравши параметри, натисніть кнопку «Завантажити». Відразу після цього почнеться скачування. Ви зможете в будь-який момент поставити скачування на паузу і відновити його знову. Так само, ви можете відразу, не чекаючи завершення завантаження відео. Повернутися в розділ «Пошук» і викачати ще відео з YouTube або будь-якого іншого сайту.

Як скачати з YouTube в AVI форматі будь-яке відео . Завантажити

Крок 4. Конвертуйте скаченное відео в AVI

Програма «ВидеоМАНИЯ» дозволяє конвертувати завантажені фільми в будь-формат, в тому числі і в AVI, самий оптимальний формат для перегляду відео на комп’ютері. Можна встановити автоматичну конвертацію всіх викачуваних роликів в цей формат. Для цього потрібно відзначити галочкою пункт «Автоматично конвертувати в» і вибрати потрібний формат. Так само можна самостійно вибирати формат конвертування для кожного ролика окремо. Програма «ВидеоМАНИЯ» дозволяє не тільки вибирати готові формати відео, але і налаштовувати їх самостійно. Для цього виберіть потрібний формат із каталогу і натисніть кнопку «Конвертувати». Через деякий час, воно буде залежати від розміру відео, ви зможете подивитися ролик на своєму комп’ютері.

Стаття написана за матеріалами сайту: http://video-mania.su

Короткий опис статті: skacat youtube YouTube давно став одним з найпопулярніших відео хостингів в світі. На цьому сайті можна знайти практично будь-яке відео від професійних художніх фільмів до аматорських записів з ві відео, скачати, YouTube, формат, цього, ВидеоМАНИЯ, програму, онлайн, можна форматі, Після сайті, Програма, будь, ролики, встановити, тільки, скачування, ролик, потрібний

Джерело: завантажити з YouTube в AVI форматі будь-яке відео » Скачати програми для відео

Також ви можете прочитати