Як скачати з ютуба пісню в мп3 форматі? Як скачати з youtube пісню

11.07.2016

Як скачати з ютуба пісню в мп3 форматі? Як скачати з youtube пісню в mp3?

Як скачати з ютуба пісню в мп3 форматі? Як скачати з youtube пісню

Щоб завантажити музику з ютуба в форматі мп3 потрібно перейти в цей додаток. у рядок пошуку вставити посилання на відео відкриється нова сторінка, де можна завантажити потрібний файл.

Цю пісню можна скачати звідси. Для цього потрібно ввести капчу, а потім клікнути по згенерованої посилання на скачування. Відкриється нова сторінка, до якої скачати можна буде по зеленій кнопці. Щоб вас не відволікали реклама в браузері, раджу встановити додаток Adblock Plus. Зробити це можна в налаштуваннях браузера.

По збереженню mp3 з Youtube — бувають плагіни для браузера, вони вже перераховані іншими користувачами. Я ж віддаю перевагу дещо інший варіант. Скачую відео за допомогою програми Internet Download Manager. Вона платна, але має 15-денний тріал, протягом якого функціонує безкоштовно. Ця програма вбудовується в браузер і коли вона знаходить потокове відео або аудіо, розміщує над ним свою кнопку для скачування. Я натискаю на цю кнопку. Якщо це відео, то в розкривному списку вибираю максимальну якість (т. к. там і звук краще, ніж у відео 240р), а потім демультиплексирую на компі, тобто з відео витягаю аудіопотік і зберігаю в окремий файл. Для цього підходить безкоштовна програма MKVToolNix. Волію слухати у вихідному AAC (той самий формат, в якому зберігається звукова дорожна в ютубовскіх відео), але якщо ж знадобиться саме mp3, конвертую отриманий AAC в mp3 за допомогою Free Audio Converter або іншої програми, яка розуміє вхідні файли в AAC. Але спосіб складний і на любителя, я його застосовую рідко. Причини нижче.

Відео на Youtube, представляє з себе контейнер mp4, flv або webm в залежності від якості і способу відтворення (flash або HTML5). А будь уидеоконтейнер влаштований так, що в ньому повинні міститися аудіопотік (на тытрубе це, як правило, aac) відео. Якщо одного з потоків в контейнері немає, то виходить відсутність звуку або зображення. А щоб отримати mp3 з відео з тытрубы, потрібно витягти з відеофайлу аудиопотопоток і конвертувати його в mp3.

Я вважаю, що це заняття неефективно відразу з кількох причин :

1) при перекодуванні в lossy формат (яким є aac, mp3 і багато інших) погіршується якість і так стисненого з втратами звуку.

2) постає питання вибору бітрейта вихідного mp3. Якщо його зробити вище, ніж у вихідного aac, то розмір вихідного файлу підросте, а в якості виграшу не буде. Якщо бітрейт занизити, то якість буде гірше, але і розмір файлу, відповідно, менше. Якщо зробити такий же, як у джерелі, то розмір файлу не зміниться,але зате і якість буде трохи гірше.

3) Перекодування AAC в lossless — не бачу сенсу розтягувати погіршений звук в кілька разів за розміром. Якість адже не зміниться.

4) коли відео завантажується на тытрубу або будь-які інші сервіси, то його якість кілька погіршується щодо оригіналу, оскільки сервер стискає його з втратами, але зате формат відео стає гарантовано програванним засобами браузера і флеш-плеєра.

по можливості краще знайти оригінальне відео або аудіо в іншому місці. Якщо це музичний кліп або концерт, то з цим проблем зазвичай не виникає. В інших випадках залишається тільки качати з youtube.

Короткий опис статті: ють ютуб Наберіть в пошуку гугл «YouTube в MP3 формат» і перейдіть на будь-який з сайтів.Після переходу вставляєте посилання на відео і натискаєте конвертувати!.Після чого на сайті відео буде перероблено в mp3 фо mp3 c youtube, youtube, завантажити, завантажити mp3, ютубі

Джерело: завантажити з ютуба пісню в мп3 форматі? Як скачати з youtube пісню в mp3?

Також ви можете прочитати