Різне

Як створити канал Youtube? Як зареєструватися на Ютюбі? . Валерій

10.07.2016

Як створити канал Youtube? Як зареєструватися на Ютюбі?

8 січня 2012

Радий вітати вас в самому першому завданні відео тренінгу «ВИ — Зірка Youtube!» .

Якщо ви випадково потрапили на цю сторінку, але хочете отримати весь тренінг, тоді почніть з цією посилання «ВИ — Зірка Youtube!»

Якщо ви вже були на цій сторінці та виконали всі дії для отримання видеотренинга, тоді можете сміливо продовжувати!

Незважаючи на те, що наш відеотренінг абсолютно безкоштовний (для вас), він також продається за 1000 рублів (30$), і тому рекомендую, щоб він був для вас більше практикою. чим черговим «пиріжком знань».

Перше практичне завданнястворити канал Youtube. Якщо у вас вже створений канал, тоді ВІТАЮ! Ви рухаєтеся в напрямку тренда або разом з трендом! І ви можете сміливо переходити до наступного завдання за цим посиланням ДРУГЕ ЗАВДАННЯ видеотренинга «ВИ — Зірка Youtube!»

Якщо ви ще не знайомі з ДИВО-сервісом Ютюбі (Youtube), тоді дивіться коротке відео і знайомтеся:

Отже якщо ви ще не зареєстровані на Youtube (ЮТЮБ) і у вас немає каналу, то зараз ми це зробимо за кілька хвилин.

Дивіться відео і повторюйте за мною і через 5 хвилин (може навіть швидше) у вас буде свій ВІДЕОКАНАЛ на Ютюбі (Youtube)! Як тільки це відбудеться можете усвідомити для підняття бойового духу, що у вас є своє ОСОБИСТЕ рекламне місце на сайті з відвідуваністю більше 3000000 в добу!

2. Заповнюєте всі обов’язкові реєстраційні поля (менше ніж при реєстрації пошти)

4. Підтверджуєте у листі, який прийшов вам на пошту, переходячи по посиланню — активуєте облікового запису Youtube (ЮТЮБ)

5. Заходьте в свіжостворений облікового запису Youtube (ЮТЮБ) і тиснете на створити свій канал.

Вітаю у вас є ВАШ канал, який зробить вас знаменитим – вам залишилося тільки зробити ваш канал знаменитим ?? – цим ми і займемося.

Короткий опис статті: в ютюбі Ви хочете створити канал Youtube? або зареєструватися на Ютюбі? немає проблем, дане відео і покрокова інструкція — ідеальна підказка та допомога в цьому! зареєструвати, створити канал, youtube, ЮТЮБ, ютюб, реєстрація, відео, відеоурок, самовчитель, новачок, чайник,youtube,відео,відеоурок,канал,новачок,реєстрація,самовчитель,створити,чайник,ютюб

Джерело: Як створити канал Youtube? Як зареєструватися на Ютюбі? | Валерій Сорокін

Також ви можете прочитати