Різне

Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри Ютуб, це забавно .

10.07.2016

Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри в Ютуб – це забавно

Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри Ютуб, це забавно .

Включаємо кумедні тексти в Ютубі

Відносно недавно всім відомий відеохостинг Youtube почав самостійно додавати субтитри (або просто, титри ) до відео. Тобто наприклад, завантажене відео, де автор щось говорить російською мовою, і Ютуб сам робить текстову версію сказаного .

Взагалі, даний сервіс за останні кілька місяців дуже сильно змінився. Змінився зовнішній вигляд плеєра, а також того, що під плеєром. Відбулися дрібні «косметичні» зміни в обліковому записі авторів та інше. Але в цілому, функціонал залишився тим же.

Найбільш значним нововведенням стало, на мій погляд, поява автоматичних субтитрів у Youtube, які виглядають дуже забавно для «російськомовних» відео.

Виявив це зовсім випадково, коли подивився, що Ютуб витворяв з моїм відео до статті про пошук від Google :

Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри Ютуб, це забавно .

Автоматическе російські титри на Youtube

Відео знаходиться за цією адресою. і перша строчка з картинки вище — це фраза «на мій погляд, краще ставити Гугл». Але Ютуб краще за мене знає, що я кажу Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри Ютуб, це забавно .
.

Короткий опис статті: youtube youtub Субтитри на Youtube ??як їх включити, подивитися і посміятися? Автоматичні ??титри Ютуб. включити субтитри youtube,автоматичні російські титри Ютуб

Джерело: Як включити субтитри на Youtube і подивитися їх? Автоматичні титри Ютуб — це забавно | Просування сайтів, блогів WordPress. Онлайн бізнес і гроші в Інтернеті

Також ви можете прочитати