Різне

YouTube анонсувала новий музичний сервіс Music Key [відео] . MacDigger.

19.07.2016

YouTube анонсувала новий музичний сервіс Music Key [відео]

Google офіційно представила новий музичний сервіс YouTube Music Key, який запропонує користувачам можливість прослуховувати пісні в потоковому режимі. База сервісу налічує понад 30 мільйонів треків, включаючи ремікси та кавери.

Про те, що YouTube планує запуск окремої музичної служби, стало відомо восени 2013 року. Тоді повідомлялося, що прослуховувати композиції можна буде на персональних комп’ютерах і мобільних пристроях (смартфонах і планшетах). У Google підтвердили цю інформацію, зазначивши, що підписка на сервіс на початковому етапі буде коштувати $7,99 в місяць. Надалі абонентська плата зросте до $9,99 на місяць.

Music Key запрацює в найближчі дні. Служба дозволить зберігати треки і музичні кліпи для офлайнового відтворення. Користувачі зможуть прослуховувати як окремі композиції, так і цілі альбоми. Партнерами YouTube виступлять «сотні незалежних видавців і провідні лейбли». Якщо у користувача є доступ до Google Play Music, YouTube Music Key буде доступний безкоштовно, і навпаки. При цьому користувачі будуть повністю позбавлені будь-якої реклами.

Окремого додатка для цього сервісу випущено не буде, на цьому тижні Google інтегрує його в існуючий додаток YouTube для Android і офіційний сайт відеохостингу. Ближче до кінця місяця з’явиться iOS-версія оновленого клієнта YouTube.

Відзначимо, що в Росії одним із перших сервісів, що працюють по цій моделі, став Яндекс.Музика. За щомісячну плату в 100 рублів користувачі iPhone отримують доступ до музичної бібліотеки з можливістю завантажувати пісні на свій гаджет. Правда, перенести їх на ПК не можна. Безкоштовно надається можливість прослухати будь-який трек, як через мобільний додаток, так і на комп’ютері.

Приєднуйтесь до нас у Twitter. ВКонтакте. Facebook. Google+ або через RSS. щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.

Короткий опис статті: уоутубе Google офіційно представила новий музичний сервіс YouTube Music Key, який запропонує music key,youtube,mac world,новини зі світу apple

Джерело: YouTube анонсувала новий музичний сервіс Music Key [відео] | MacDigger.ru – новини зі світу Apple

Також ви можете прочитати