ютуб приколи

YouTube.com (Ютуб)

24.05.2015

YouTube.com

YouTube.com (Ютуб)

YouTube.com — по-російськи звучить як Ютуб, це один із самих знаменитих сайтів у світі. Можна сміливо стверджувати, що на YouTube.com зібрано все світове відео.

Що ж із себе представляє цей сервіс? YouTube — це величезний архів відеофайлів, куди будь-який бажаючий може легко і просто завантажити своє відео, а також вільно переглядати будь-які інші відеоролики. А за допомогою спеціальних програм (про них мова піде трохи нижче) можна навіть завантажити будь вподобані відео на свій комп’ютер.

Що розміщують на Ютубі? Розміщують буквально все, починаючи від домашнього відео і закінчуючи професійними відеороликами. Ютуб також часто використовують для ведення так званих відеоблогів.

Як я вже сказав, на відео YouTube.com може розмістити будь-який бажаючий з будь-якої країни світу, так як проект багатомовний. Переглядати ж відеоролики можна не тільки на сайті самого сервісу YouTube.com також дозволяє вставляти їх на будь-які сайти, форуми, блоги та особисті щоденники. Плюсом «ю туб» є і те, що користувачі мобільних портативних пристроїв також можуть відчути всі принади цього порталу, переглядаючи різне відео на екранах своїх гаджетів.

Усі відеоролики на Ютубі можна коментувати, що власне користувачі активно й роблять, обговорюючи той чи інший популярний інтернет-сюжет.

тут можна Знайти абсолютно будь-які сюжети на найрізноманітніші теми у цьому Вам допоможе дуже зручний пошук.

В даний час Ютуб став важливим гравцем на медіа ринку, з ним рахуються навіть великі новинні агентства, які, до речі, створюють тут офіційні «віртуальні» представництва. Нерідко ролики з youtube.com можна спостерігати у тв-сюжетах. А деякі користувачі Ютуба вже встигли стати світовими інтернет знаменитостями. )

Популярність Ютуба в Росії також набирає обертів. Відвідуваність російськомовної версії YouTube.ru б’є всі рекорди, як власне і кількість розміщеного відео. Ютуб.ру — безперечний лідер в Рунеті по перегляду відеороликів.

PS Для того, щоб завантажити відео з YouTube.com. Ви можете скористатися одним з наступних безкоштовних сервісів: videosaver.ru. skachivai.ru. mediapipe.ru. sgrab.ru. а також безкоштовною програмою Download Master

Авторство — funlove.ru — копіювання заборонено

перейти на youtube.com

Короткий опис статті: ютуб приколи

Джерело: YouTube.com (Ютуб) — колекція розважальних сайтів

Також ви можете прочитати