ютуб приколи

YouTube назвав найпопулярніші відеоролики року

25.05.2015

YouTube назвав найпопулярніші відеоролики року

Найбільший відеосервіс YouTube традиційно оголосив десятку роликів, чия популярність зростала найбільш швидкими темпами за підсумками 2014 року.

YouTube назвав найпопулярніші відеоролики року

Найбільш швидкозростаючою з точки зору інтересу користувачів стала відеозапис розіграшу, де лякала перехожих переодягнена у гігантського павука собака. Ролик Mutant Giant Spider Dog (SA Wardega), розміщений на YouTube на початку вересня, привернув за три місяці понад 113 мільйонів переглядів. Як розповів «Стрічці.ру» топ-менеджер YouTube Кевін Аллока, вже третій рік поспіль глобальну десятку YouTube очолив ролик не з США — відео моторошнуватого розіграшу опублікували автори з Польщі.

Опубліковано: 4 вер. 2014 р. — 113 462 411 переглядів

Другим по зростанню популярності роликом на YouTube стало рекламне відео від Nike. Ролик Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr. Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more придбав вірусну популярність не тільки за рахунок участі в ньому кращих футболістів світу, постановочних футбольних трюків і гумористичних елементів. Ідея про те, що досягти успіху можна лише тоді, коли не боїшся ризикувати, припала до смаку користувачам YouTube, тому ролик також очолив топ-10 рекламних відео на сервісі.

Опубліковано: 25 квіт. 2014 р. — 98 931 026 переглядів

Замикає трійку лідерів короткий експериментальний фільм FIRST KISS. Автори ролика запропонували 20 незнайомих між собою людей поцілуватися, а глядачі отримали можливість поспостерігати за різними реакціями людей на таке зближення.

Опубліковано: 10 березня 2014 р. — 94 171 134 переглядів

Четверте місце серед роликів року зайняв фрагмент «сліпого» прослуховування однієї з учасниць італійської версії шоу «Голос». Журі конкурсу та глобальну аудиторію YouTube вразили вокальні здібності 25-річної італійської черниці Христини Скуччиа.

Опубліковано: 19 березня 2014 р. — 66 184 649 переглядів

Коли компанія Apple випустила в продаж фаблет iPhone 6 Plus восени цього року, в мережі стали з’являтися скарги на те, що тонкий смартфон схильний до деформації, а просто — гнеться. Багато користувачів YouTube побажали побачити це на власні очі, тому відео iPhone 6 Plus Bend Test зайняв п’яте місце в глобальному рейтингу.

Опубліковано: 23 сент. 2014 р. — 59 279 378 переглядів

Фільм іншого конкурсного телешоу — Britain’s Got Talent — посів шосту сходинку у десятці року на YouTube. Ролик, що отримав майже 57 мільйонів переглядів, показує виступ юних виконавців, яких відомий телеведучий Саймон Коуелл взяв безпосередньо в півфінал, натиснувши золоту кнопку.

Опубліковано: 10 травня 2014 р. — 56 870 219 переглядів

Ще один рекламний ролик — Budweiser Super Bowl XLVIII Commercial — завоював серця користувачів YouTube історією про дружбу цуценя і коні, якої не заважають ніякі перешкоди. Ролик також увійшов до трійки найбільш швидкозростаючих рекламних відео на YouTube.

Опубліковано: 29 січ. 2014 р. — 53 554 722 переглядів

Поряд з собакою в костюмі павука YouTube в цьому році стежив за іншим страшним вуличним розіграшем. У ролику Devil Baby Attack відображена реакція перехожих, на яких із звичайної коляски буквально вистрибує іграшка у вигляді дитини з страшним обличчям.

Опубліковано: 14 лют. 2014 р. — 48 854 405 переглядів

На дев’яту сходинку потрапило гумористичне відео — комедійний реп-батл між героями коміксів, японським Goku і американським Суперменом. За словами Кевіна Аллоки, зазвичай річний рейтинг YouTube потрапляють більше комедійних відео, однак з часом глобальна десятки роликів стає все більш різноманітною з точки зору жанрів.

Опубліковано: 19 травня 2014 р. — 40 999 975 переглядів

Нарешті, замикає топ-10 найпопулярніших роликів на YouTube видеоэксперимент. Одягнена у звичайні джинси і футболку дівчина 10 годин ходила по вулицях Нью-Йорка. На відео зібрані фрагменти її прогулянки, коли перехожі чоловічої статі намагалися з нею заговорити, коментували її зовнішній вигляд і відпускали жарти. Ролик покликаний привернути увагу аудиторії YouTube до проблеми докучань до жінок на вулиці, навіть якщо ті далеко не зухвало одягнені.

Опубліковано: 28 жовт. 2014 р. — 37 532 715 переглядів

У розмові з кореспондентом Кевін Аллока також зазначив, що помітний тренд на YouTube в цьому році створила кампанія Ice Bucket Challenge. У той же час завдяки вирусности кампанії і великої кількості роликів з обливанням крижаною водою жоден окремий фільм у глобальний топ не потрапив.

Крім того, зазвичай в список найпопулярніших роликів щорічно потрапляють 1-2 «домашніх» непрофесійних відео, однак рейтинг цього року свідчить про зростання інтересу користувачів до професійного контенту, зазначив топ-менеджер YouTube. Серед інших швидкозростаючих категорій YouTube виділяє освітні відео, ролики для дітей і музичні кліпи — не випадково сервіс нещодавно запустив окремий платний музичний сервіс YouTube Music Key.

найпопулярнішим YouTube-кліпом за підсумками року став ролик на композицію Кеті Перрі Dark Horse. Крім того, користувачі проявили великий інтерес до кліпу Енріке Іглесіаса Bailando і спільної композиції Шакіри і Ріанни Can’t Remember to Forget You.

Короткий опис статті: ютуб приколи Найбільший відеосервіс YouTube традиційно оголосив десятку роликів, чия популярність зростала найбільш швидкими темпами за підсумками 2014 року.Найбільший відеосервіс YouTube традиційно оголосив де YouTube назвав найпопулярніші відеоролики року — Відео — youtube відео , відео, краще відео, прикольне відео, страшне відео

Джерело: YouTube назвав найпопулярніші відеоролики року — Відео — youtube відео

Також ви можете прочитати