Різне

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

04.07.2016

Як зареєструватися на Ютубі: інструкція

15 січня 2015

Коментарі: 37

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Привіт дорогі і глибоко шановні читачі блогу seoslim.ru. Сьогодні я буду розповідати в черговий раз про YouTube, хто ще не знає це самий популярний сервіс для зберігання відео контенту.

найголовніше, що тут можна не тільки переглядати улюблені відео ролики, але ще Ютуб портал є одним із способів розкрутки проекту, просування послуг або бренду.

Не можу не відзначити, що тут є можливість будь-якому бажаючому заробити гроші, що служить додатковим, а для когось і основним джерелом доходу в мережі.

Так як мені тема пов’язана з Ютубом дуже цікава, то я вирішив присвятити цьому сервісу цілу серію постів, з яких ви дізнаєтеся багато корисної інформації, починаючи від створення ролика, до отримання трафіку на свій проект і звичайно ж прибутку, так що не пропустіть нових статей, підписуйтесь на оновлення блогу.

У цій статті мабуть почнемо з азів і розберемо процес реєстрації на Ютубі облікового запису і каналу, тим більше це безкоштовно, але з-за того, що розробники відео хостингу постійно змінюють дизайн і юзабіліті, для багатьох новачків це стає проблемою, хоча насправді там немає нічого складного.

Як створити канал і аккаунт на YouTube

Отже, почнемо.

1. Першим ділом, потрібно завести аккаунт в пошуковій системі Гуглі, якщо ви вже користуєтеся, яким з додатків від Google, наприклад поштовим сервісом Gmail. то вам пощастило і можете переходити до другого пункту, а якщо ні тоді переходимо в правому верхньому кутку будь-якої сторінки google.ru за посиланням «Створити акаунт».

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Заповнюємо звичну для нас реєстраційну інформацію:

 • Ім’я
 • Прізвище
 • Пароль
 • Поштова адреса
 • Дата народження
 • Пол
 • Телефон
 • Запасний поштову адресу
 • Капча
 • Країна
 • Умови угоди

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Після підтверджуємо реєстрацію облікового запису Google з поштової скриньки, яку ви вказали у формі реєстрації.

Вітаю, тепер вам доступні всі сервіси Гугла, в тому числі і YouTube.

2. Тепер переходимо за посиланням www.youtube.com. щоб потрапити в сервіс, де зберігається відео контент користувачів.

Той аккаунт, що вище ми створювали Google і буде акаунтом від Ютуба, адже це один із сервісів забугорного пошукача, який він кілька років тому викупив. YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Що б увійти в систему, достатньо натиснути в правому верхньому куті кнопку «Увійти» і ввести логін і пароль.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

3. Коли ви опинитеся в записі, то в тому ж кутку натискаємо на синій квадратик і переходимо по посиланню «Творча студія». З’явиться сторінка з вашими відео, але так як у вас немає каналу, ви не можете завантажувати, тому клацаємо по посиланню «Створити канал».

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Для того щоб ваш канал мав ім’я, відмінне від того, що ви дали свого облікового запису при реєстрації в Гуглі, вам потрібно клікнути на посилання «Щоб використовувати назву компанії або інше ім’я натисніть тут».

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

4. Тепер потрібно вказати назву каналу. Рекомендовано робити назва унікальне, яскраве і запам’ятовуються, щоб привертати увагу відвідувачів, передплатників і одночасно просувати свій бренд.

Деякі співвідносять канал з ключовим словом, яке буде просувати його в пошукових системах.

Нижче потрібно вибрати ту категорію, до якої належить сам канал.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Не забуваємо поставити галочку «Я приймаю умови використання сторінки».

5. Після вам потрібно буде ввести номер мобільного телефону та підтвердити права на керування каналом.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Після чого вас перекине на головну сторінку тільки що створеного каналу.

Скажу відразу, що подібним чином ви зможете створювати для одного аккаунта Гугла кілька YouTube каналів.

Щоб між ними перемикатися або подивитися на якому каналі ви знаходитеся в даний момент часу, використовуйте всі теж віконце в правому верхньому куті.

Як бачите, зареєструватися в YouTube і створити там канал не становить великої праці, тим більше, якщо є така інструкція, що я навів вище.

Нижче ще розповім про інтерфейс і доступні елементи популярного відео-хостингу.

З яких елементів складається канал на Ютубі

Ліворуч вгорі можна спостерігати невелике меню, яке включає в себе всі елементи управління, а також налаштування облікового запису Youtube.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Рекомендації. Тут YouTube сам підсовує популярні відео по вашому регіону, а також відображає відео схожої тематики з тими, що були посмотрены з вашого облікового запису за останній час.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Мій канал. Безпосередньо і є ваша сторінка на Ютубі, де розміщено фонове зображення (воно може бути змінене, про що я докладно розповім наступного разу) і горизонтальне меню, що складається з таких розділів:

 • Головна — представлені всі останні дії, які відбулися на каналі.
 • Відео — всі наявні відео, з можливість сортування по даті і популярності.
 • Плейлисти — створені списки відтворення.
 • Канали — ваші підписки на інші канали.
 • Обговорення — коментарі, які були залишені до завантаженим відеороликів.
 • Про каналі — інформація про канал.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

В самому верху є ще три посилання:

 • Передплатники — кількість людей, які вирішили підписатися на ваш канал.
 • Перегляди — сумарне значення переглядів усіх відеороликів на каналі.
 • Менеджер відео — управління особистими роликами.

Мої підписки. Якщо у вас немає передплат, і ви ще нічого не дивилися, то Ютуб сам запропонує найпопулярніші канали. Якщо ви цікавитеся якоюсь конкретною темою, наприклад «Футбол», то тут ці канали і будуть відображені.

Також від сюди можна управляти тими каналами, на які ви підписалися раніше, для чого натискає праворуч «Управління підписками».

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Переглянуті. Тут надана вся історія переглядів відео на Ютубі, а також історія пошуку.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

Подивитися пізніше. Сюди потраплятимуть ті відеоролики, які ви захочете переглянути пізніше. Для цього треба буде просто клікнути на годинник у правому нижньому куті будь-якого ролика під час його завантаження.

YouTube реєстрація каналу і аккаунта

це все На сьогодні, сподіваюся, вас не втомив і після моєї статті ви без праці зможете зареєструвати канал на YouTube власними силами і надалі почати заливати туди корисні і цікаві відеоролики.

Для закріплення матеріалу, пропоную переглянути мій відео урок по створенню каналу.

Рекомендую прочитати статті по темі:

наступного разу ми навчимося налаштовувати канал і подивимося, як краще і правильно його оформити. До речі, запрошую всіх на свій канал ютуб, ось посилання » Відео канал Максима Войтика «.

Якщо дана стаття була для вас корисною, обов’язково натисніть на одну з кнопок соціальних мереж внизу. До швидких зустрічей!

Короткий опис статті: youtube google youtube Детальна інструкція по реєстрації облікового запису YouTube каналу. З яких елементів складається відео хостинг Ютуб.

Джерело: YouTube реєстрація каналу і запису

Також ви можете прочитати