Різне

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

30.06.2016

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській

В Youtube підростає у нове телебачення разом з молоддю, яка не звикла дивитися «Перший», Росію, НТВ. І навіть канал «2?2», уцепившийся було телеком за нове покоління, безнадійно просирает нову хвилю, прокисая на «Сімпсонів» і «Гриффинах». Рейтинг каналу неухильно знижується, а в інтернет-покоління свіжі герої. Ми склали рейтинг з 10 найуспішніших російськомовних каналів на Youtube.

1. +100500

Передплатників: більш 1,2 млн

Всього переглядів відео: більш 602 млн

Самий популярний російськомовний канал на Youtube за кількістю переглядів відео з легкістю увійшов би в світову десятку, пропустивши вперед хіба що Джастіна Бібера. Леді Гагу. мультяшний MondoMedia і освітній Howcast. Аудиторія деяких серій перевершує аудиторію вечірніх новин на Першому, а Макс пробрався на канал «Перець» і приносить левову частку з 3 мільйонів рублів, які заробляє в місяць Caramba.tv. Втім, ця цифра стрімко зростає.

2. This Is Horosho

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 862 тисяч

Середня кількість переглядів кожного випуску: 2 млн

Аналог і конкурент каналу +100500, який, щоправда, стартував трохи раніше — приблизно рік тому. За цей час працездатний Стас Давидов встиг викласти 151 (на момент написання цього рейтингу) випуск — нові серії виходять у нього 2 рази в тиждень. Втім, за всіма показниками This Is Horosho відстає від номера 1 і головна тому причина — нестабільне якість гумору.

3. Наркоман Павлик

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 518 тисяч

Середня кількість переглядів одного відео: 7 млн

За середньою кількістю переглядів на одне відео самарець Павло Радонцев і його товариші перевершили навіть культовий +100500 і удостоїлися сюжету в передачі «Хай говорять». А сюжет самих серій: забавні скетчі з життя звичайних хлопців, дівчат і білки, замішані на вживанні наркотиків і ненормативної лексики.

4. Стоп ХАМ

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 151 тисяча

Всього переглядів усіх відео: 60 млн

Середня кількість переглядів одного відео: 1,1 млн

«Нашисти» виявилися здатні народити популярний і помітний інтернет-серіал з, здавалося б, одноразової акції: наклеюванні на лобове скло припаркованих у недозволеному місці автомобілів величезною наклейки «Мені плювати на всіх! Паркуюсь, де хочу». Чистий виплеск негативних людських емоцій, записаний на відео і змонтований у вигляді серіалу, виявився досить популярним. Особливий резонанс проект отримав після відео. де дружина заступника повпреда Чеченської республіки при президентові Росії Тамерлана Мінгаєва спочатку обіцяє «вирвати ноги з корінням», а потім викликає на підмогу свого сина Ісламу Мінгаєва з товаришами, які влаштували бійку з активістами «Стоп ХАМ».

5. Відеоролики від Мэдиссона

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 239 тисяч

Середня кількість переглядів одного відео: 900 тисяч

Трохи менше року тому Ілля Медіссон почав робити душевні до мату відеоогляди ігор. Відео досить швидко набули популярності і обросли переглядами, а нещодавно Ілля став пробувати себе в більш широкому жанрі — стендапу, взявши участь в каналі RussianStandUp .

6. Hell Yeah! Covers

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 153 тисячі

Середня кількість переглядів одного відео: 760 тисяч

Ще один канал від «Карамба ТВ», де досить смішно і нецензурно переозвучиваются ролики з телемагазинів на дивані.

7. RWJ — Кураж-Бамбей

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 237 тисяч

Середня кількість переглядів одного відео: 370 тисяч

Саме популярне американське шоу з Реєм Вільямом Джонсоном в головній ролі, з якого і було скопійовано російське +100500. Перекладено та озвучено за версією Кураж-бамбей» (тольяттинцем Денисом Колисниковым), втім, це не рятує — американський огляд веселих роликів, на наш погляд, за якістю гумору від російського помітно відстає.

8. Відеоблог kamikadze_d

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 156 тисяч

Середня кількість переглядів одного відео: 167 тисяч

Цей підступний і гостросоціальний і політично активний відеоблог про все цікаве виходить вже більше 4 років і отримав непогане розвиток під крилом проінвестованих товаришів в особі «Карамба ТБ». Рекомендується показувати батькам перед порцією зомбоновостей.

9. BadComedian

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 112 тисяч

Всього переглядів усіх відео: більше 15 млн

Середня кількість переглядів одного відео: 250 тисяч

Шикарне выстебывание огидних фільмів. Краще всього виходить з російським кінематографом. Сама смішна серія — сміховинний аналіз твору вітчизняного недоШварценеггера Олександра Невського «Форсаж Давінчі».

Непогано висміяний вітчизняний говнофильм про Карлсона, творчість Михалкова, російські сценаристские потуги на лаври «Пили» і «Куба» (фільм «Ліфт»), а також безліч інших огидних виробів російських, індійських та інших рук.

10. Усачов Шоу

Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Передплатників: 143 тисячі

Всього переглядів усіх відео: більш 21 млн

Блог від проекту «Спасибі, Єва!» (у якого є свій суперпопулярний солянка-канал ) Руслан Усачов на тлі полиці з IKea розповідає про те, що на слуху — головні події — від спорту і політики до культури, від Pussy Riot до Олімпіади «Нестримних 2». Всього ж за 2 роки Усачов настрогал аж цілих 135 відеороликів.

Короткий опис статті: нщгеги Нове телебачення

Джерело: Youtube. Топ-10 авторських каналів на російській • Антимульт

Також ви можете прочитати