Різне

YouTube (youtube), Вхід, реєстрація . Налаштування та поради

09.07.2016

Youtube (youtube) реєстрація, вхід, мобільна версія і завантаження відео

Eugeniy / Березень.16.2016. / / Коментарів: 2

YouTube (youtube), Вхід, реєстрація . Налаштування та поради
Відеохостинг YouTube (youtube) стає все більш затребуваним в світі і в країнах СНД і в даний момент люди, все більше шукають реєстрацію, вхід, мобільну версію і те, як створити обліковий запис на ютуб і завантажити туди відео. Останнім нововведенням відеохостингу, стала поява можливості прямої трансляції відео в Ютуб для користувачів. Тут дуже зручно зберігати власні відео ролики всіх форматів або надавати до перегляду іншим користувачам і заробляти на встановлення реклами в ролику. У той час як інші учасники можуть коментувати, ділитися вподобаним відео, підписуватись на канал, отримуючи при цьому повідомлення про знову вийшли відеороликах.

Відеохостинг YouTube (youtube) був створений в 2005 році, трьома колишніми співробітниками PayPal і в 2006 був викуплений компанією Google. За цей час він миттєво став дуже популярним, посівши третє місце у світі по відвідуваності.

Завантаження відео на канал Youtube (YouTube)
Вхід в мобільну версію Ютуб

На сьогоднішній день мають смартфони і користуються інтернетом з мобільних пристроїв, вже дуже багато і все більше людей користуються сервісом YouTube з власного телефону. У зв’язку з цим фахівці відділу google, постійно допрацьовують функціонал і можливість швидкого пошуку і перегляду роликів, навіть при низькій швидкості інтернету. В тому числі і швидкого зручного пошуку на каналі youtube відео і управління за допомогою пальців. Здійснивши реєстрацію в youtube (youtube), Ви зможете отримати більше можливостей і опцій, доступних на смартфоні. На мобільній версії, також є всі можливості, що би самостійно створити акаунт в ютубі.

Встановлюючи нові оновлення на телефон, враховується підтримка відео за допомогою флеш декодерів, для можливості перегляду всіх відео форматів в інтернеті, в тому числі і на відеохостингу youtube, тому проблем у користуванні мобільної версії ютуб, зараз вже немає.

Налаштування створеного облікового запису Youtube

  • Вхід у створений аккаунт ютуб, управління та особисті налаштування каналу, здійснюється кнопкою зліва (з трьома горизонтальними смужками) у розділі «Мій канал «.
  • У налаштуваннях каналу є можливість установки простого і запам’ятовується адреси в рядку браузера, наприклад:
  • Сюди можна вписати ім’я власника цього облікового запису, тематичне назва або найменування сайту, з яким є зв’язок і т. д. Докладніше в довідці youtube Як вибрати власний URL каналу .
  • Зміна значка і фону вашого створеного каналу в Ютубі, кнопками з зображення олівця.
  • Під час завантаження відео на власний канал на відеохостингу Youtube, вписуються «Назву» (коротке визначення), «Опис» (більш широкий опис) і «Теги» (ключові запити), встановлюється відкритий або обмежений доступ до відео і якщо потрібно Ваше повідомлення до матеріалу. Після чого натискається кнопка «Опублікувати » і відеоролик розміщується на вашому акаунті в ютубі.
  • Є також розділ, що відноситься до загрузившемуся відео «Розширені налаштування «. Тут встановлюються опції включення коментарів, показ за місцем зйомки, показ статистики переглядів і т.д.
  • Якщо Ви хочете створити акаунт ютуб, детальніше ознайомитися в функцион альо, правила і можливості відеохостингу YouTube для зареєстрованих користувачів, то можете перейти на сторінку Довідковий центр Youtube .

Заробіток на каналі Youtube (YouTube)

На сьогоднішній день, партнерська програма відеохостингу youtube, набирає більших обертів в наших країнах і значне людей заробляють тут або замислюються про створення аккаунта на ютубі. В результаті викладання власних відео роликів для загального перегляду, підписані точним тематичним назвою, ці відеоматеріали поступово потрапляють в результати видачі, відштовхуючись від поставлених оцінок «Сподобалося «. Після чого, в налаштуваннях каналу, можна встановити режим «Монетизації » — це опція розміщення рекламних банерів в наданому для перегляду відео, тривалість та розміри також регулюються. Відеохостинг Youtube виплачує, частина партнерських грошей, зароблені в результаті кліків по встановленої реклами. Відповідно розмір доходу тут, прямо залежить тільки від кількості переглядів і ні в якому разі від кількості передплатників.

Включення «Монетизації» на створеному каналі Ютуб

    Для включення режиму «Монетизації» каналу ютуб (заробітку на показі власних відео), потрібно в налаштуваннях «Мій канал » (на сторінці Youtube зліва) натиснути «Менеджер відео «.
  • Після чого, відкрити розділ «Канал » -> «Монетизація «.

Деякі користувачі, що мають реєстрацію в ютуб і власні канали, заробляють на них значні суми. Це можуть бути такі відео як: події з особистого життя, навчальні відео, огляд різних тематик, так і приколи, що відбуваються з друзями, з іншими сторонніми людьми, з тваринами і т. д. насправді спектр выкладываемого відео дуже широкий, аж до дурних коротких роликів, але мають в подальшому велику популярність. Варто також торкнутися теми заробляння популярності на роликах з особистою творчістю, наприклад, в результаті виконання власних пісень. Останнім часом вже є такі люди (наприклад Єгор Крід), які пробилися на велику сцену з допомогою відео на Ютуб.

Короткий опис статті: youtube youtub Відеохостинг YouTube (youtube) стає все більш затребуваним в світі і в країнах СНД і в даний момент люди, все більше шукають реєстрацію, вхід, мобільний

Джерело: YouTube (youtube) — Вхід, реєстрація | Настройка і поради

Також ви можете прочитати