Ютуб приколи дивитися

26.06.2016

Ютуб приколи дивитися

Ютуб приколи дивитися

Пропонуємо Вам подивитися супер добірку Ютуб приколів по відео. Дана добірка смішних відеороликів взята саме з цього ресурсу. На відео ресурсі є безліч подібних відео, але щоб їх знайти — потрібно знати адреси гумористичних каналів, де, власне, їх і викладають.

Кінець 2014 року на подвір’ї і прийшла пора підбивати підсумки. Серед мільйонного безлічі різноманітних смішних і не дуже, тупих і жорстоких, сумних, а також смертельних добірок приколів, які можна зустріти на Ютубі — мені хотілося б виділити саме таку, де була б як можна більша частка позитиву і щоб глядачі не сильно переживали за різних фейлов. Нехай буде краще смішно, якісно і по російськи. До речі, саме добірку смішних російських приколів за 2014 рік Я Вам зараз і представлю. Це 15 хвилин добірних випадків. знятих на камери мобільних телефонів відпочиваючими і перехожими, випадковими свідками безглуздих пригод. Деякі моменти так собі якості, а інші в дійсно нормальній якості. Але це дійсно кращі новинки з ютуба, які вже переглянуло 30 млн. глядачів по всьому світу і поставили високу оцінку. Дивимося як завжди он-лайн. До речі, тут є і військові приколи.

Ось ще одна прикольна добірка з Ютуб за грудень 2013 року. де багато випадків оригінальні і зняті очевидцями, в основному, мобільними пристроями. Тому і якість картинки не високо. Однак, багато епізоди реально розсмішили, а інші приголомшили.

Прийшла пора жовтня 2013 року і серед безлічі падінь і невдач. хотілося б вибрати не просто такі, за які будь-би глядач переживав, а такі, які могли б і насмішити, і здивувати. Саме такими і повинні бути справжні приколи. Для повноти картини — наступне найкраще відео було знайдено серед безлічі інших конкуруючих на відео-хостингу Youtube. Тільки найкраще для Вас. Дивіться і дивуйтеся!

Прийшла пора оновлюватися і на цей раз нарізка дивовижних моментів, що відбуваються в Світі за серпень і вересень 2013 року. Всі моменти різноманітні і цікаві. Подякуємо користувача MSFUNNYBEST за роботу, яку він представив через мережу Ютуб і Ми можемо її показати Вам. А найголовніше, якість відео радує око.

Чергова добірка непоганих епізодів. яка дуже часто змушувала мене під час перегляду перемотувати відео назад. Порадувало різноманітність тем. Як на морі, так і на суші. З тваринами і п’яними. Екстрим і приколи на дорогах. В загальному — тільки цікаво для перегляду.

На цьому тижні у лютому 2013 вдалося знайти чергову якісну і за великим рахунком шокуючу добірку приколів, які розміщені на Ютуб. Хочу попередити, що дане відео не призначеного особам молодше 18 років. Тому, переглянувши його Ви погоджуєтеся з тим, що вже досягли цього віку. Чому? Тому що серед приколів є пару моментів з маteрныmи словами, а також, випадково відображена рибалками сцена дорослих відносин на природі.

Ще одна підбірка приколів, де багато небачених раніше сюжетів і жорстоких падінь. Це свіжак за Лютий 2013 року і багато відео представлено у гідному, як для аматорських зйомок, що якості. Озвучку можна замінити своїм музлом.

Чергове оновлення дозволило мені знайти для Вас відмінну добірку приколів на Ютуб, які з часу перегляду займуть близько 40 хвилин. Але тут дуже багато унікальних випадків, які раніше багато хто просто не бачили. До речі, її вже подивилося понад 26 млн. чоловік. Приєднуйтесь.

Наступна добірка приколів взагалі ржака повна. Переглянув безліч, але ця реально доведе до істерії. Дивіться тільки краще.

Ось за Січень 2013 року — тобто дивимося свіженьке!

Взагалі, сервіс Ютуб лідер інтернет індустрії і там щодня викладають тисячі відео роликів як смішних, так і цілком серйозні. Цей величезний обсяг інформації переробляють мільйони користувачів у всьому світі. Є показники, за допомогою яких можна відразу визначити чи варто взагалі дивитися видос чи ні. Будь-який користувач, що розмістив відео зі своєю участю може за добу стати популярним.

Однак, в цій системі є як плюси, так і мінуси. Самий головний мінус це те, що навіть на сторінці з дитячим нешкідливим відео можна такі коменти зустріти дитячими їх ніяк не назвеш! І це бачать діти. Цей факт говорить про відсутність якісної модерації.

Іншим мінусом можна назвати той факт, що дійсно смішні приколи на відео сервісі youtube треба шукати! І це дійсно напружує користувачів. Тому й існують сайти, подібні до цього, які відбирають вершки приколів, сортуючи їх так, щоб користувачі могли не витрачати час на пошуки.

Як я вже згадував, приколів на youtube безліч, і викласти їх на одній цій сторінці, просто немає можливості. Тому, пропоную Всім користувачам компромісне рішення — переходьте за наступними посиланнями на розділи, де Ви зможете побачити кращі позитивні відео матеріали взяті з цього провідного відео хостингу.

Всім велике спасибі за увагу! А також нагадаю про можливість додавати своє прикольне відео в коментарі і інші користувачі обов’язково подивиться Ваші знахідки.

Хеш: 45420b318545420b3185

Короткий опис статті: відео в ютубі Ютуб приколи дивитися

Джерело: Ютуб приколи дивитися

Також ви можете прочитати