скачати приколи

Завантажити прикольні картинки, фото-приколи з гумористичного сайту

13.07.2015

Каталог прикольних картинок і просто фото приколів

Рекомендації адміністрації:

Гумористичний журнал володіє спеціальним модулем, який дозволить вам завантажувати вподобані прикольні картинки та інші приколи на свій мобільний телефон: під кожною фотографією є кнопка «завантажити картинку на мобільний телефон», при кліці по ній відкриється спеціальний інтерфейс, в якому без праці можна вибрати модель телефону, оператора і завантажити фото-прикол в мобільний телефон. В нашій базі є формати майже до всіх існуючих телефонами.

найпопулярніші фото-приколи на думку користувачів:

Картинки і приколи: розбавте похмурі будні вашого офісу!

Хто сказав, що фото приколи та прикольні картинки в мережі розглядають лише школярі і підлітки, які не знають, чим зайняти себе у вільний час? Невже вам ніколи не хотілося відправити колезі посилання по асьці, щоб він посміявся разом з вами над фото приколами, знайденими на просторах Інтернету? У той час, коли ваш бос залишає офіс на своєму «Мерседес», ви, нарешті, можете підняти погляд від монітора і перевести дух, відпочивши від ударної праці. А що може бути краще, ніж кілька хвилин здорового сміху і спільний перегляд всім офісом журналу зода.ру? Тут ви знайдете величезний вибір прикольних картинок, які піднімуть настрій до кінця робочого дня, і він пролетить швидко і непомітно.

Вдома, в колі сім’ї і на роботі в обідню перерву, сайт зода.ру подарує вам хвилини відпочинку і заряд позитивного настрою. Слідкуйте за оновленнями — ресурс постійно поповнюється, пропонуючи своїм відвідувачам нові фото приколи і картинки, які можна завантажити абсолютно безкоштовно і показати другу або колезі.

Короткий опис статті: завантажити приколи Прикольні фотки і інші фото-приколи на гумористичному журналі Зода.ру фото приколи, прикольні картинки, журнал, зода.ру, скачати фото-приколи

Джерело: Завантажити прикольні картинки, фото-приколи з гумористичного сайту

Також ви можете прочитати