авто приколи

Жорсткі приколи

18.06.2015

Жорсткі приколи
Приколи

Жорсткі приколи

Чому очікування і реальність відрізняються один від одного. Песик взагалі очікував іншого результату від цього знімка))))

Жорсткі приколи

Морський мешканець зображує карикатуру на відпочиваючого людини на пляжі. Причому не складно здогадатися що по комплекції вони теж схожі)))

Жорсткі приколи

У Чорної Блискавки з’явився серйозний конкурент, от тільки на двох колесах.)))

________________________________________ ________________________________________ ______________________________

Чоловік кричить в будинок своєї дружині:

— Мила, а ти випадково не знаєш де наша стара пила.

Тещі кричить з поштовху:

— Не ваша справа, де я — пила. І взагалі я зовсім ще не стара=))))))))))))))))))))))))

Шановний, Андрій Юрійович.

В липні 2014 року в місті Сергієв-Посад Московської області пройде грандіозний захід, приурочений до урочистого святкування річниці, 700летия з дня народження преподобного Сергія Радонезького.

РПЦ, на чолі з Патріархом Кирилом, надає цій події величезне міжнародне значення. Готуючись з особливою ретельністю і проводячи повсюдну реставрацію пам’яток архітектури, не закриває територію на реконструкцію. Тим самим не відмовляючи в праві віруючим у доступі до Святого Місця на Прославленої Землі, яка зайняла особливе, гідне місце в Історії Русі-Православної.

Патріархія Російської Православної Церкви усвідомлює покладену на неї відповідальність за те, в якому вигляді постане історичний Храмовий комплекс, Перлина, як Церкви, так і Держави Російського. Держава бере участь у підготовці проведення заходу, виділяючи кошти з бюджету на реставрацію комплексу та благоустрою прилеглої території, це покладено на керівництво. Постають питання: який подарунок отримає Місто і городяни, і що місцева влада зробить для того, щоб пам’ять про річницю народження преподобного Сергія запам’яталася, а не розчинилася в рутині щорічного ремонту єдиною головної дороги, розсікаючий на дві частини місто, а так само, забезпечення правопорядку під час проведення Хресного Ходу? Таким подарунком могло б стати виділення місця на зведення монументальної композиції: стели з барельєфом, яка стане пізнаваною пам’яткою міста. Проект додається, над ним зараз працює наша скульптурна майстерня, на чолі з Юрієм Павловичем Хмелевським, заслуженим художником Росії. Сьогодні нашій майстерні довірена честь проведення реставрації фасаду Святих Воріт Свято-Троїце Сергієвої Лаври, відновлення всіх архітектурних елементів, що постають в оригінальному вигляді, висвітлюючи особа Святої Обителі.

Наша ініціативна група просить розглянути можливість узгодження визначення місця адміністрацією Сергієво Посада, для встановлення монументальної композиції. Два тижні тому ми відправили лист із цього ж адреси меру Сергієво-Посада та адміністрації Сергієво-Посадського району, але відповіді так і не отримали.

Нас вкрай дивує не бажання розмовляти з православними патріотами Великої Росії, готовими не тільки словом, але і справою проявляючи ініціативу, брати посильну участь у відродженні Нашого багатостраждального Вітчизни. Якщо нинішня місцева влада міста Сергієво-Посада і Сергієво-Посадського району не здатна підтримувати ініціативу знизу, то така черствість ставлення до населення, своїм сусідам, вбиває віру в себе, породжують інертність, апатію до всього, що відбувається поряд. І так. як місцева влада проігнорувала нашу пропозицію. ми звертаємося особисто до Вас.

В основі монумента — сцена благословеннявикл. Сергія Радонезького Дмитра Донського на битву. Сама стела увінчана шестиметрової фігурою Архистратига (Архангела Михаїла, захисника Православної Віри, в честь 700летия з дня народження преподобного Сергія Радонезького і прославлення Християнства, Віри Господа, Сили Духу та патріотизму Народу.

Даний комплекс буде гідний пам’яті сучасників і нащадків, ставши однією з визначних пам’яток міста.

З повагою.

Трихункова Любов Семенівна,викладач історії

Шагинов Юрій Сергійович, ветеран Афганістану, Голова районної ради СВРА

Петля Віктор Анатолійович, ветеран Афганістану, Отаман Вільного Козацького Стану

контактний тел. 89036266489

Короткий опис статті: авто приколи

Джерело: Жорсткі приколи

Також ви можете прочитати